Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: číšník/servírka - recepční, Kroměříž

Pozice:
číšník/servírka - recepční
Zaměstnavatel:
TERRA GROUP, a.s.
IČO:
25390651
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

pracoviště Zlobice
- Náplň práce: pracoviště Wellness penzion a restaurace Zlobice, kombinovaná pracovní pozice číšník/servírka - recepční: komunikace s hosty, jejich ubytování, obsluha hotelových i příchozích hostů, obsluha wellness centra, práce s PC (ubytovací program Previo, restaurační program Agnis - zaškolíme)
- Požadavky: práce na PC, znalost minimálně jednoho světového jazyka, dobrá komunikace, příjemné vystupování, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: zvýhodněné vstupy do wellness centra a na bowling v areálu penzionu
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: terragroup@seznam.cz, nebo kontakt telefonicky paní Mrázková (tel. 775 740 014)

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jana Mrázková
Telefon:
775 740 014
Počet zobrazení inzerátu:
890×